Портативний блокнот або Hipster PDA

29 Березня, 2011


hypster, GTD блокнот

hipster PDA

Досить часто виникає ситуація, коли є необхідність записувати речі, які вспливають в голові, а з собою не має ні лотка, ні програми, які ми використовуємо для запису своїх наступних дній. Для швидкого рішення цієї проблеми можна використати портативний блокнот або Hipster PDA.

Також його варто використовувати як портативний календар і портативний збірник завдань по контекстам. 

Щоб зробити органайзер – варто скачати шаблони і роздрукувати ті, якими ми найчастіше користуємся. Я особисто використовував Actions, Projects, MindMaps, Waiting For та звичайні листочки із зошита. На 1 сторінці А4 формату поміщається 4 сторінки hipster’a. Після порізки, одинакові шаблони я групую по контекстам. Контексти відрязняю закладками. В ролі закладок я використав пластикові обкладинки із зошитів. Обкладинку блокнота також зробив із них.

“Зшив” блокнот я кільцем від брелока, що просто роз’єднується. Також можна використовувати “канцелярські” собачки як на фотографії. Шаблони рекомендую друкувати на тонких листочках. Чим тонші листочки  – тим менший блокнот.

Після приходу на роботу або додому у свій лоток варто дублювати завдання, які ми можемо виконувати і вдома і на роботі і групувати відповідно по контекстам.

Зараз я не використовую Hipster Pda. Використовував софт My Life Organized на роботі, вдома і на комунікаторі на Windows mobile. Після переходу на Android шукаю інший софт, який б міг виконувати функцію “лотка” і “органайзера” одночасно.

One Response to “Портативний блокнот або Hipster PDA”

  1. bunyk Says:

    Ого. Оперативно. Ви напевне дійсно продуктивні.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: